Bu web sitesi satılıktır. İletişim için : info@teraryumal.com - 0532 467 17 82

HAKKIMIZDA

Teraryumal markası ve www.teraryumal.com Gardenpratic tarafından kurulmuş, spesifik olarak teraryum ve bileşen ürünlerine özgülenmiş bir markadır. Tek bir alana özgülenmiş olması sebebiyle hem teraryuma dair hiçbir fikri olmayan hem bu alana profesyonel olarak ilgi gösteren herkese aynı anda hitap edebilen titiz bir çalışmanın ürünüdür. Teraryuma dair ulaşmak isteyebileceğiniz her şey artık www.teraryumal.com ile birlikte parmağınızın ucundadır.

Teraryum dar bir alanda kocaman ve tamamen kendi zihninizi yansıtan bir dünya oluşturma fırsatını size sunan şahane bir tasarım sanatıdır. Biz ise teraryumal.com olarak geniş ürün skalamızla hayal dünyanıza katkıda bulunacak ve tasarımlarınıza kişilik katacak ürünler sunmak konusunda oldukça iddialıyız. Yapmak istediğiniz tasarımlarla alakalı ihtiyaç duyacağınız her malzeme sanal platformumuzda mevcuttur.

Ama durun…

Siz tasarım yapmak yerine sevgilinizin doğum gününde özel bir hediye mi vermek istiyorsunuz? Evlilik yıldönümü de aşırı önemli ve sevgililik baki tabii.

En yakın arkadaşınızın doğum gününe de farklı bir hediyenin yakışacağını düşündüğünüzden eminiz.

Hasta ziyaretlerinde odaya çiçek alınmaması giderek yaygınlaşan ve sağlık açısından hepimizin katıldığı yerinde bir uygulama ama eliniz de boş gitmek istemiyorsunuz.

Özel günler adı üstünde sevdiklerinize kendilerini özel hissettirmek isteyeceğiniz günler. Bunun sıradan metodlarla olmayacağını da biliyoruz.

O zaman yaklaşabilirsiniz. Bu ve benzeri bir çok sorununuzun çözümü teraryumal.com’da. Seni seviyorum demenin en orijinal yorumu, hepimizin paşası Zeki Müren’in söylediği gibi ne zaman gelirse başımıza taç olacak eskimeyen dostlarımızın özel gün hediyeleri, hastane odalarının sıkıcılığını silkeleyip atacak, renklendirecek teraryumlarınız websitemizde hazır ve nazır sizleri bekliyor. İster kendi tasarımlarınızı yapın isterseniz son dakikada şahane hediyeler yollayın. Güncellenen içeriklerimiz ve sürprizlerimizle teraryuma dair her ihtiyacınıza cevap vermek üzere Teraryumal ailesi olarak buradayız.