Bu web sitesi satılıktır. İletişim için : info@teraryumal.com - 0532 467 17 82
Teraryum Sihirbazı

Teraryum sihirbazı bu konuya yeni yönelmiş insanlara yol göstermek ve amatörlük seviyesini aşmış profesyonel tasarımcıların işini kolaylaştırmak amacıyla Teraryumal tarafından icat edilmiş ve sektörde çığır açmış bir uygulamadır.

Bildiğiniz gibi birçok insan tasarımını hayata geçirmek için farklı unsurlara ihtiyaç duymakta fakat alışveriş sırasında sepet aşamasına geldiğinde gerçekten gerekli her şeyi alıp almadığından emin olamamaktadır.

Genel olarak malzemeler dekoratif ürünlerden oluşsa da bazı teknik malzemelere de ihtiyaç duyulmaktadır. Aktif karbonun gerekliliği, ponza yerine taşın kullanımı ya da perlit de listeye eklenmeli mi gibi yığınla konu akılları karıştırmaktadır. Bu noktaya gelindiğinde malzemelerin ne işe yaradıkları ve ihtiyaç listesine dâhil edilmelerinin gerekliliği bu yazılımla çözülmektedir.

Teraryum sihirbazı uygulamaya girdiğiniz andan itibaren adım adım size satın alacağınız ürünleri ve ne işe yaradıklarıyla ilgili kısa bilgileri sunmaktadır. Her yeni adıma geldiğinizde örneğin fanusunuzu seçerken, teraryumal stokları dâhilindeki ürünleri listeler size zevkinize ve bütçenize uygun modelleri seçmek kalmaktadır. Bunu yaparken aynı zamanda bu malzemeyi niçin aldığınız ve sizin için en doğru modelin hangisi olduğu gibi sorularınıza da adeta bir satış sorumlusu gibi cevap vermektedir. Normal şartlarda birçok insanın aklına gelmeyip teraryum tasarımını daha güzel kılacak bütünlük sağlayıcı unsurları atlamasının da önüne geçmektedir. Bir kenarda kullanılacak bir bağ saman rafyanın ihtiyacı direk akla gelmese de uygulamamız sayesinde bu alternatiflerin hepsi aynı anda görülüp size en optimum sonuç konusunda yardımcı olacaktır.

Tüm bunların yanı sıra bitkilerinizin ya da yapımda kullanacağımız aletlerin de eğer ihtiyaç varsa konunun dışında kalmasını engellemektedir. Söz gelimi müthiş bir iş ortaya çıkardınız içinde canlı yaşam da var fakat besin ögeleri eksikliğinden çok kısa bir sürede bitkiler ölüyorsa bu can sıkacaktır. Eksik olan bitki besini ya da sulama kabı unutulmamış olursa sonuç sizi daha mutlu edecektir. Farklı bir yaklaşımla da bakacak olursak çok minik bir eser yapmaya çalışırken unutulan bir cımbız hevesi kursakta bırakacaktır. Eşsiz uygulamamız sayesinde nokta atlamadan hayal ettiğiniz iş kusursuz sonuçla başarılabilmektedir.

Hadi başlayalım linkine tıklayarak teraryum yapma sihirbazı dünyasına girebilir ve eğlenmeye başlayabilirsiniz. Belirtmeden geçmemekte fayda var ki teraryum sihirbazı kullanımı herhangi bir ücrete tabi olmayıp sihirbazı istediğiniz zaman kullanabilir ve ürünlerinizi farklı mağazalardan alabilirsiniz.