Bu web sitesi satılıktır. İletişim için : info@teraryumal.com - 0532 467 17 82
Teraryum Jeli

Teraryum jeli doğadaki deniz göl gibi su unsurlarının taklit edilmesi ihtiyacından doğmuş bir malzemedir. Esasında çoğu firma bu isim altında jel mum satmakta ve hem kullanıcıyı kandırmış hem de haksız kazanç elde etmiş olmaktadır. Bu sahte ürünün kullanımı da oldukça zor olup ateşte tencereyle eritme ve dökme gibi problemli aşamalar içermektedir. Hele bir de küçük bir tasarım yapıyorsanız o küçücük delikten dökülmesi imkânsızdır.

Su efekti vermek için kullanılması gereken doğru ürün; Teraryumal markalı iki ayrı şişeden oluşan set şeklinde satılan su efekti jeli olmaktadır. Bu ürün diğer yanlış örneklerden hayli fazla olumlu yön barındırmaktadır. Her şeyden önce herhangi bir ısıtıcı ya da tencere gibi bu kaliteli hobinin prestijini zedeleyici unsura ihtiyaç duymadan kullanabilmektedir. Kullanımı sırasında hacim olarak kapladığı yer değişmediği için tam istenilen miktarda tatbik edilebilir. Öte yandan kapaklı ambalajı sayesinde ihtiyacınız kadar kullandıktan sonra kalanını da sonrası için muhafaza etmek mümkündür. Raf ömrü oldukça uzundur. Teraryum su efekti ihtiyacınızı karşılarken sorun yaşamamanız için gereken tüm detaylar düşünülmüş ve bu şekilde üretilmiştir. Teraryum su efekti jeli tüm uygulamalarınızı doğru yapmanız durumunda ekonomik de bir üründür. Tatbik edildikten sonra da esnemeyen ve deforme olmayan taş gibi sağlam bir form almaktadır.


ÜRÜN HAKKINDA GENEL BİLGİLER VE KULLANIM TALİMATI ŞU ŞEKİLDEDİR.

1- Teraryum jeli minimum 100 gramlık ambalajlarda satılmaktadır. Hayal edilebilmesi adına bu ölçü yaklaşık olarak eski tip ince belli bir çay bardağına tekabül etmektedir.

2- Aldığınız iki ayrı şişeden küçük olanı büyük olan şişenin sertleştiricisidir.

3- İki şişeyi pet bardak gibi bir kapta ahşap çubuk benzeri bir malzeme yardımıyla karıştırarak ürünü dökülmeye hazır hale getirmiş olacaksınızdır.

4- Bu aşamada hazırladığınız karışımı su görmek istediğiniz bölgeye dökmeniz mümkündür.

5- Dökümün ardından koyulaşma yaklaşık altı saat tam donma ortam şartlarına göre yirmi dört saat sürmektedir.

6- Tamamen donan ürün asla eski haline dönmemekte ve yumuşama etkisi bile görülmemektedir.

UYGULAMA ESNASINDA DİKKAT ETMENİZ GEREKENLER İSE ŞU ŞEKİLDEDİR.

1- Malzemenin derinize ya da gözünüze teması sakıncalıdır. Bu nedenle kullanırken koruyucu eldiven ve ihtiyaç duyuyorsanız gözlük kullanmak faydalı olacaktır.

2- Yoğun bir kokusu bulunmasa da solunması sakıncalı olabilmektedir.

3- Uygulama sırasında ve sonrasında çocukların üründen uzak tutulması gerekmektedir.

Teraryum jeli ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz en doğru adres teraryumal.com sitesidir.