Bu web sitesi satılıktır. İletişim için : info@teraryumal.com - 0532 467 17 82
Teraryum Fanusu Satın Al

Teraryum fanusu satın al demek böyle bir çalışmaya başlamak demektir. Teraryum yapmak için öncelikle bir fanus gereklidir. Bu sebeple de ilk adımdır ve oldukça önmelidir. Dışını güzel seçmeden yaptığınız hiçbir iç kompozisyon doğru sonuç veremeyecektir.

Teraryum fanusu satın al demeden önce teraryum yaparken işlenecek temayı belirlemek gerekmektedir. Ardından bu temayı en iyi yansıtacak olan fanusu seçmek gelecektir. Fanus seçiminde teraryumu vermek istediğimiz kişilerin özellikleri ve zevkleri de göz önünde bulundurulmalıdır. Erkek veya kadın oluşu, yaşı, kullanılacağı yer önem kazanmaktadır. Kullanılacak fanus hangi materyalden yapılırsa konuyu daha iyi yansıtabilmektedir. Kişiye özel bir tasarım bizim o insana verdiğimiz değeri gösterecektir. Gerek fanus seçimi, gerekse kullandığımız malzemeler ve renkler ne kadar titizlikle seçilirse o kadar değerli ve kalıcı olacaktır. Fanuslar çeşitli malzemelerden imal edilmektedir. Teraryum cam fanus satın al demek suretiyle yapılabilmektedir. Ancak cam, plastik tahta gibi materyalden de teraryum yapılması mümkündür. En fazla kullanılan malzeme camdır. Cam bir fanus içine konulan malzemeyi oldukça güzel gösterebilecektir. Camın ışıltısı berraklığı teraryuma ayrı bir zarafet katacaktır. Cam fanusa yansıyan ışıklar farklı görseller sunacaktır. Teraryum cam fanusları çok çeşitli şekil ve büyüklüktelerdir. Elma, armut ya da kabak şeklinde olanları ve kalp şeklinde olanları mevcuttur. Eğer bir bayan verilecekse kalp şeklindeki ürün etkili olacaktır. Fanus seçimi kadar içine konulacak olan malzeme de önemlidir. Fanus ve malzeme uyum içinde olmalıdır. Bu şekilde tasarlanan bir teraryum çok anlamlı, zevkli, incelikle hazırlanmış bir hediye olacaktır. Bir çiftlik veya bir arazi manzarası yapılacaksa tahta bir kutu şeklinde bir kap kullanılabilmektedir. Eğer canlı bitki ve benzeri kullanacaksak plastik bir şişe kesilerek dönüştürülebilecektir. Bu tamamen yapan kişinin hayal dünyası ile uyumludur. Anlatılmak istenen fikir teraryumla bütünleşmelidir.

Teraryum fanusu satın al fikri bütün bu özellikler göz önünde tutularak hayata geçirilmelidir. Daha çok malzeme kullanarak teraryumu zenginleştirmek mümkündür. Ancak bunu yaparken konudan uzaklaşılmamalıdır. Malzemeler birbirini tamamlar nitelikte olmalıdır. Bu şekilde titizlikle hazırlanan bir hediye kelimelerle anlattığımız duygularımızdan çok daha etkili bir yol olacaktır.