Bu web sitesi satılıktır. İletişim için : info@teraryumal.com - 0532 467 17 82
Öğretmenler Günü Teraryumu

Öğretmenler günü teraryumu 24 Kasım gibi önemli bir tarihte öğretmenlerimize verilebilecek en güzel hediyedir. Bir çiçek gibi özenerek yetiştirilen insanoğlunun anne karnında başlayan yolculuğu yetişkinlik döneminde meslek hayatıyla hayat bulmakta ve bu işin mimarları da öğretmenler olmaktadır. Bu kıymetli insanlar hiç şüphe yok ki hayatımızın en kıymetlileri arasındadır. Elbet te sadece bir gün çok doğru değildir ama o tek günü de boş geçirmek istememekteyizdir. Bu arayışımızın klasik cevaplar ile yanıt bulması da elbette mümkündür. Fakat farklı olmak, mutlu etmek ve uzun zaman saklanacak bir şey bulmak armağan vermenin doğasında vardır. Bu nedenle öğretmene teraryum vermek hiç de fena bir fikir değildir. Hatta belki de en iyi seçenekler arasındadır.

İçerik itibariyle genelde sınıf benzeri mekan tasvirleri, ders anlatan bir hocanın kara tahta önünde üç boyutlu resmedilmesi ya da minik öğrencilerin çiçek sunması gibi kompozisyonlar bu grupta karşılaşabileceğimiz örneklerdir. Bunların yanı sıra farklı mizansenlerin de türetilmesi elbette mümkündür. Üstelik hazır alınabileceği gibi yapılarak el emeği ile verilmesi de olasıdır. Öğrencilerinin elinin değdiği bir imalat bir eğitim insanını maddi bir işten çok daha fazla memnun edecektir. Hele bir tasarımın küçük bir köşesine emeği geçen miniklerin adı yazılabilirse sonuç efsane olacaktır.

Öğretmenler günü teraryumu yapımı kapsamında sınırsız seçenekten faydalanılabilmektedir. Teraryum minyatürü konusunda öğretmen figürü, yazı tahtası, kürsü, sınıf sıraları gibi alternatifler içinden seçim yapmak mümkündür. Ancak bitki seçimi hususunda eğitimle ilgili kişilerin vakitlerinin az olduğu unutulmamalı ve az bakım gerektiren türler öncelikli tercih olmalıdır. Burada kaktüs benzeri türler seçilebileceği gibi görsel etkisine vurulup beyaz orkide gibi alternatifler de seçilebilmektedir. Aslında hiç canlı bulunmayan ama çarpıcı etkisiyle görmezden gelemeyeceğiniz birçok farklı üründe teraryumal.com sitesinde karşınıza çıkmaktadır.

Bu özel gün için Teraryumal markalı ürünlerden kendiniz bir imalat yapabileceğiniz gibi hazır gruptan da sipariş vermeniz mümkündür. Yoğunluğu dikkate alarak planlarınızı buna göre yapmanız da sıkışmamanız için faydalı olacaktır. Malum olduğu üzere ülkemizin çiçek grubu ürün sipariş edilen günleri arasında öğretmenler günü ikinci sırada yer almaktadır.

Öğretmenler günü teraryumu cezbedici görselliği ile aklımızın bir köşesinde durması gereken özgün bir hediye türüdür.