Bu web sitesi satılıktır. İletişim için : info@teraryumal.com - 0532 467 17 82
Kişiye Özel Teraryum

Kişiye özel teraryum insanların daha kişisel hediye verebilme arzusuna cevap verebilmek adına geliştirilmiş bir üründür. Bu kavram altında piyasada satılan ürünler genel olarak isim yazarak kişisel hale getirilmeye çalışılsa da bazı ince ruhlu insanlar kendileri de armağan verecekleri kişinin ilgi alanına göre farklı objeler ile daha özgün tasarımlar yapabilmektedir. Söz gelimi dağcılıkla uğraşan birine pusula ya da butik pasta yapmayı seven bir insana küçük yapay makaronlar içeren bir tasarım çalışılınca verilen hediyenin çok daha sıra dışı olacağı aşikârdır. Hele bir de kişinin adı da bir kenarda duruyorsa tadına doyulmayacaktır.

Her ne kadar kişilerin ilgi alanlarına uygun tasarımlar yapmak daha etkileyici olsa da günümüzün yoğun iş temposu içerisinde bu her zaman mümkün olmamaktadır. Bu durumlarda da yapılabilecek olan en basit çözüm birbirinden estetik Teraryumal markalı isme özel teraryum çeşitleri arasından seçim yapmaktır. Tasarımların çeşitli noktalarına farklı malzemeler ile yazılmış adlar ile kişisel hale getirilmiş bu ürünler de diğer örnekteki kadar olmasa da hediyeyi alan kişiye kendini özel hissettirmeye yetecektir.

Kişiye özel teraryum grubundaki hemen hemen tüm çeşitlerin talep yönünden önüne geçmeyi başarmıştır. İsmi ile hediye alma kavramı konumuzun dışında da birçok örnek ile karşımıza çıkmaktadır. Çiçek, tesbih, kolye, saat, telefon kılıfı gibi aklınıza gelebilecek birçok ürün bu kategoride sayılabilmektedir. Burada temel kıstas insanların umumi olmayan, tamamen bireysel ihtiyacı olan yani şahsi kullanımında olan eşyalarda bu yazım faaliyetinin yapılmasıdır. Bu noktada işin içine biraz da her yerde bulunmayan, özgün ve mümkünse temalı seçenekler konulabilirse dağa güzel sonuçlar doğurduğu düşünülmektedir. Tüm bu sayılan kriterlere ve hassasiyetlere bakıldığında, hem özgünlük, hem estetik duruş hem de bireylerin sahiplenebileceği genel kullanıma açık olmayan bir ürün olarak teraryum karşımıza çıkan oldukça iyi bir alternatiftir. Ayrıca her gün ilgilenip onu sulayan ve gelişimini gözleyen talihlilerin benliğinde kalıcı bir iz de bırakmanıza vesile olacaktır.

Kişiye özel teraryum verme fikri her açıdan çok doğru bir hediye alternatifidir. Uzun yıllar onunla vakit geçiren sevdiklerinizin ruhuna katacağı mutluluk hissi de paha biçilmezdir.